Leek 2 (2021-2022)

Sc Leek heeft twee teams die in de NOSBO competitie meedoen. Leek 2 speelt in de 1e klasse A en Leek 1 in de Hoofdklasse A.

Teamleider van Leek 2 was dit seizoen Katrinus Posthumus.

Het speelschema en de linkjes naar de de verslagen (en foto’s) van Leek 2 komen op deze pagina, die van Leek 1 zijn hier te vinden.

Speelschema Leek 2 seizoen 2021-2022:

RondeDagDatumThuisteamUitteamUitslagVerslag
r1vr03 dec 2021Van der LindeLeek 23 - 3klik hier
r2vr04 feb 2022Leek 2DAC 12 - 4klik hier
r3di15 feb 2022Middelstum 2Leek 2vervalt
r4di15 mrt 2022BedumLeek 25 - 1
r5vr13 mei 2022Leek 2Groninger Combinatie 43 - 3
beker29 apr 2022Leek 2SISSA 21½ - 2½

Schakers Leek 2 hebben het moeilijk in Eerste klasse.

Naast het achttal van Leek 1, debuteerde Leek 2 dit seizoen met een zestal in de Eerste klasse A. Dit geeft aan dat veel schakers bereid waren in de externe competitie te spelen. Uiteindelijk hebben tien schakers dit seizoen met Leek 2 meegedaan.
Gert-Jan Ris werd topscoorder met 3 uit 4. Leek 2 moest het opnemen tegen drie eerste teams, en de wedstrijden tegen DAC 1 en Bedum 1 gingen verloren. Tegen Van der Linde 1 en de Groninger Combinatie 4, werd met 3-3 gelijk gespeeld. In de beker werd verloren van hoofdklasser SISSA 2. Het was dus moeilijk om een wedstrijd te winnen, maar het schaakplezier was er niet minder om.

Groet,
Frans

Alle uitslagen (ook de individuele) en standen zijn te bekijken op de site van de NOSBO: Uitslagen en Standen. Van enkele partijen is ook een analyse gemaakt: zie hier.

NB:
Wedstrijd tegen Middelstum is komen te vervallen doordat Middelstum zich heeft teruggetrokken.

– O – O – O –