Interne competitie 2022-2023

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden. Korte rondeverslagen kun je vinden in het menu onder Competities-Intern-Verslagen.

Aanvang
Alle spelers die meedoen aan de interne competitie zijn welkom vanaf 19.30 uur, we beginnen om 19.45 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich op tijd afmelden als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Pieter Doller (pieterdoller@live.nl) aanmelden.

Afmelden via de website
Je kunt je afmelden via de site: klik hier om naar de speciaal hiervoor bedoelde Afmeldpagina te gaan. Deze mogelijkheid is (ook) te vinden in het menu onder Competities-Intern-Afmelden.

Ter herinnering: bij afwezigheid zonder afmelden krijg je geen punten, bij afmelding krijg je één derde van je eigen Keizerwaarde (tot maximaal 5 keer), bij extern spelen krijg je tweederde van je eigen score (zie ook dit document: Opzet Interne Competitie sc Leek).

Kees Praagman
(wedstrijdleider interne competitie)

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen Ronde 14 dd 27-01-2023

WitZwartUitslag
Tobias van Essen-Kees Praagman0-1
Lucas van der Veen-Frans Huisman0-1
Jos Luchtenberg-Sander Bolhuis0-1
Gerrit Bies-Afwezig met geldige reden
Marijn Swemmer-Afwezig met geldige reden
Mohannad Al-Awlaqi-Afwezig met geldige reden
Johan ten Hoor-Afwezig met geldige reden
Robin Bos-Afwezig met geldige reden
Thomas Rockers-Afwezig met geldige reden
Pieter Doller-Niet gespeeld buiten schuld
Gert-Jan Ris-Niet gespeeld buiten schuld
Tijmen Hofstra-Niet gespeeld buiten schuld
Huib Matthijsse-Niet gespeeld buiten schuld
Aldert-Jan Keessen-Niet gespeeld buiten schuld
oud lid-Afwezig zonder geldige reden
Matthijs den Daas-Afwezig zonder kennisgeving

 

Stand Interne Competitie seizoen 2022-2023 bijgewerkt t/m ronde 14

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Kees Praagman369,1740651091,7
2Pieter Doller313,5039952266,7
3Tijmen Hofstra307,5038741264,3
4Marijn Swemmer267,6737531170,0
5Aldert-Jan Keessen242,0036320166,7
6Tobias van Essen229,0035840450,0
7Frans Huisman226,50341051455,0
8Robin Bos206,5033301216,7
9Gert-Jan Ris202,3332530260,0
10Gerrit Bies190,33311142545,5
11Sander Bolhuis175,00301042450,0
12Huib Matthijsse166,3329420250,0
13Mohannad Al-Awlaqi90,0028721435,7
14Thomas Rockers84,002700000,0
15oud lid65,6726210150,0
16Johan ten Hoor58,332500000,0
17Lucas van der Veen47,00241010910,0
18Matthijs den Daas38,332310010,0
19Jos Luchtenberg0,002210010,0

 
Uitslagen alle gespeelde rondes.
Hier worden alleen de uitslagen getoond van de interne competitie. In de Ranglijst (hierboven) worden ook de externe wedstrijden meegerekend.

RondeDatumWitZwartUitslag
1427-1-2023Tobias van Essen-Kees Praagman0-1
14Lucas van der Veen-Frans Huisman0-1
14Jos Luchtenberg-Sander Bolhuis0-1
1320-1-2023Gert-Jan Ris-Frans Huisman0-1
13Gerrit Bies-Tobias van Essen0-1
13Mohannad Al-Awlaqi-Lucas van der Veen1-0
13Sander Bolhuis-Huib Matthijsse0-1
1213-01-2023Gert-Jan Ris-Mohannad Al-Awlaqi1-0
12Tijmen Hofstra-Pieter Doller1-0
12Sander Bolhuis-Gerrit Bies½-½
12Matthijs den Daas-Lucas van der Veen0-1
1123-12-2022Pieter Doller-Kees Praagman½-½
11Marijn Swemmer-Tijmen Hofstra½-½
11Huib Matthijsse-Tobias van Essen0-1
11Aldert-Jan Keessen-Frans Huisman1-0
11Lucas van der Veen-Sander Bolhuis0-1
1016-12-2022Pieter Doller-Marijn Swemmer1-0
10Frans Huisman-Gerrit Bies½-½
10Gert-Jan Ris-Lucas van der Veen1-0
902-12-2022Kees Praagman-Tijmen Hofstra1-0
9Tobias van Essen-Sander Bolhuis1-0
9Huib Matthijsse-Pieter Doller0-1
9Gerrit Bies-Gert-Jan Ris1-0
9Mohannad Al-Awlaqi-Frans Huisman0-1 R
825-11-2022Pieter Doller-Tobias van Essen1-0
8Frans Huisman-Lucas van der Veen1-0
8Sander Bolhuis-Mohannad Al-Awlaqi½-½
718-11-2022Frans Huisman-Gert-Jan Ris0-1
7Mohannad Al-Awlaqi-Gerrit Bies0-1
7Sander Bolhuis-Huib Matthijsse0-1
611-11-2022Pieter Doller-Gerrit Bies1-0
6Tijmen Hofstra-Frans Huisman1-0
6Lucas van der Veen-Mohannad Al-Awlaqi0-1
6Ilan den Haring-Sander Bolhuis0-1
528-10-2022Frans Huisman-Tobias van Essen1-0
5Gerrit Bies-Ilan den Haring1-0
5Sander Bolhuis-Lucas van der Veen1-0
421-10-2022Kees Praagman-Sander Bolhuis1-0
4Tijmen Hofstra-Marijn Swemmer0-1
4Lucas van der Veen-Gerrit Bies0-1
307-10-2022Tobias van Essen-Marijn Swemmer0-1
3Gerrit Bies-Tijmen Hofstra0-1
3Robin Bos-Aldert-Jan Keessen0-1
3Lucas van der Veen-Kees Praagman0-1
3Mohammed AL_Awlaqi-Pieter Doller0-1
230-09-2022Tobias van Essen-Gerrit Bies1-0
2Pieter Doller-Robin Bos1/2-1/2
116-09-2022Kees Praagman-Aldert-Jan Keessen1-0
1Marijn Swemmer-Pieter Doller1-0
1Tijmen Hofstra-Robin Bos1-0
1Gerrit Bies-Frans Huisman1-0

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –