Interne competitie 2022-2023

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden. Korte rondeverslagen kun je vinden in het menu onder Competities-Intern-Verslagen.

Aanvang
Alle spelers die meedoen aan de interne competitie zijn welkom vanaf 19.30 uur, we beginnen om 19.45 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich op tijd afmelden als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Pieter Doller (pieterdoller@live.nl) aanmelden.

Afmelden via de website
Je kunt je ook afmelden via de site: klik hier om naar de speciaal hiervoor bedoelde Afmeldpagina te gaan. Deze mogelijkheid is (ook) te vinden in het menu onder Competities-Intern-Afmelden.

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen Ronde 1 dd 16-09-2022

Wit ZwartUitslag
Kees Praagman-Aldert-Jan Keessen1-0
Marijn Swemmer-Pieter Doller1-0
Tijmen Hofstra-Robin Bos1-0
Gerrit Bies-Frans Huisman1-0
Huib Matthijsse-Oneven
Gert-Jan Ris-Afwezig met geldige reden
Tobias van Essen-Afwezig met geldige reden
Thomas Rockers-Afwezig met geldige reden
Johnny Albadeen-Afwezig zonder geldige reden
Johan ten Hoor-Afwezig zonder kennisgeving
Bauke Koole-Afwezig zonder kennisgeving
Belangstellende 1-Afwezig zonder kennisgeving

 

Stand Interne Competitie seizoen 2022-2023 bijgewerkt t/m ronde 1

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Marijn Swemmer39401100100
2Gerrit Bies37391100100
3Kees Praagman27381100100
4Tijmen Hofstra25371100100
5Huib Matthijsse21,333600000
6Gert-Jan Ris123500000
7Tobias van Essen11,673400000
8Thomas Rockers10,333300000
9Pieter Doller03210010
10Frans Huisman03110010
11Aldert-Jan Keessen03010010
12Robin Bos02910010
13Johan ten Hoor02800000
14Bauke Koole02700000
15Johnny Albadeen02600000
16Belangstellende 102500000

Uitslagen alle gespeelde rondes

RondeDatumWit ZwartUitslag
116-09-2022Kees Praagman-Aldert-Jan Keessen1-0
1Marijn Swemmer-Pieter Doller1-0
1Tijmen Hofstra-Robin Bos1-0
1Gerrit Bies-Frans Huisman1-0

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –