Interne competitie 2023-2024

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden. Korte rondeverslagen kun je vinden in het menu onder Competities-Intern-Verslagen.

Aanvang
Alle spelers die meedoen aan de interne competitie zijn welkom vanaf 19.30 uur, we beginnen om 19.45 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich op tijd afmelden als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Pieter Doller (pieterdoller@live.nl) aanmelden.

Afmelden
Bij afwezigheid zonder afmelden krijg je geen punten, bij afmelding krijg je één derde van je eigen Keizerwaarde (tot maximaal 5 keer), bij extern spelen krijg je tweederde van je eigen score (zie ook dit document: Opzet Interne Competitie sc Leek).

Kees Praagman
(wedstrijdleider interne competitie)

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen meest recente Ronde

WitZwartUitslag
Gerrit BiesGerwin Fokkema1-0
Jos LugtenbergSander Bolhuis½-½
Huib MatthijsseSebastiaan de Jong1-0

Stand Interne Competitie seizoen 2023-2024 bijgewerkt t/m ronde 17

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVrg Wrd
1Tijmen Hofstra111010512.040.040.0
2Marijn Swemmer6501404.039.039.0
3Aldert-Jan Keessen6420362.038.038.0
4Kees Praagman10523313.737.037.0
5Pieter Doller6213299.036.036.0
6Tobias van Essen3111290.035.035.0
7Frans Huisman11533278.334.034.0
8Gerrit Bies14572268.533.032.0
9Gerwin Fokkema13436243.032.033.0
10Jos Lugtenberg10433241.031.031.0
11Robin Bos0000200.030.030.0
12Huib Matthijsse9324182.529.028.0
13Sander Bolhuis11236176.028.029.0
14Folkert de Groot1100162.027.027.0
15Sebastiaan de Jong11308141.726.026.0
16Tjeerd Santema1001133.325.025.0
17Mohannad Al-Awlaqi4202127.024.024.0
18Johan ten Hoor0000115.023.023.0
19Hidde van Viegen620499.322.022.0
20Tom Waalewijn210195.021.021.0
21Marjet Veldhuizen van Zanten100180.020.020.0
22Miilan Swemmer100176.019.019.0
23Ruud Poerstamper910835.018.018.0
24Hermen Marsman100134.017.017.0
25Shawn Rivas100110.716.016.0

Uitslagen alle gespeelde rondes.
Hier worden alle uitslagen getoond van de interne competitie

rondedatum witzwartuitslag
19/8/2023Gerrit Bies-Sebastiaan de Jong1-0
19/8/2023Tijmen Hofstra-Aldert-Jan Keessen½-½
19/8/2023Frans Huisman-Kees Praagman0-1
19/8/2023Sander Bolhuis-Jos Lugtenberg½-½
19/8/2023Gerwin Fokkema-Pieter Doller0-1
29/15/2023Aldert-Jan Keessen-Gerrit Bies1-0
29/15/2023Tijmen Hofstra-Sander Bolhuis1-0
29/15/2023Marijn Swemmer-Tobias van Essen1-0
29/15/2023Frans Huisman-Hidde van Viegen1-0
29/15/2023Tom Waalewijn-Gerwin Fokkema0-1
29/15/2023Mohannad Al-Awlaqi-Sebastiaan de Jong1-0
310/6/2023Pieter Doller-Aldert-Jan Keessen½-½
310/6/2023Marijn Swemmer-Tijmen Hofstra0-1
310/6/2023Mohannad Al-Awlaqi-Frans Huisman0-1
310/6/2023Gerwin Fokkema-Gerrit Bies½-½
310/6/2023Hidde van Viegen-Marjet Veldhuizen van Zanten1-0
310/6/2023Sebastiaan de Jong-Ruud Poerstamper1-0
310/6/2023Huib Matthijsse-Shawn Rivas1-0
410/13/2023Pieter Doller-Tijmen Hofstra0-1
410/13/2023Kees Praagman-Aldert-Jan Keessen0-1
410/13/2023Gerwin Fokkema-Huib Matthijsse1-0
410/13/2023Gerrit Bies-Marijn Swemmer0-1
410/13/2023Jos Lugtenberg-Hidde van Viegen1-0
410/13/2023Tobias van Essen-Sander Bolhuis1-0
510/27/2023Tijmen Hofstra-Gerwin Fokkema1-0
510/27/2023Marijn Swemmer-Frans Huisman1-0
510/27/2023Kees Praagman-Jos Lugtenberg1-0
510/27/2023Gerrit Bies-Tobias van Essen½-½
510/27/2023Sebastiaan de Jong-Miilan Swemmer1-0
510/27/2023Sander Bolhuis-Mohannad Al-Awlaqi0-1
611/3/2023Tijmen Hofstra-Kees Praagman1-0
611/3/2023Gerwin Fokkema-Marijn Swemmer0-1
611/3/2023Jos Lugtenberg-Sebastiaan de Jong1-0
611/3/2023Hidde van Viegen-Huib Matthijsse1-0
611/3/2023Ruud Poerstamper-Gerrit Bies0-1
711/10/2023Ruud Poerstamper-Tom Waalewijn0-1
811/17/2023Jos Lugtenberg-Tijmen Hofstra0-1
811/17/2023Marijn Swemmer-Pieter Doller1-0
811/17/2023Gerrit Bies-Kees Praagman½-½
811/17/2023Frans Huisman-Mohannad Al-Awlaqi1-0
811/17/2023Sander Bolhuis-Ruud Poerstamper1-0
912/1/2023Gerrit Bies-Gerwin Fokkema½-½
912/1/2023Huib Matthijsse-Sander Bolhuis½-½
912/1/2023Ruud Poerstamper-Folkert de Groot0-1
1012/8/2023Tijmen Hofstra-Frans Huisman1-0
1012/8/2023Kees Praagman-Sander Bolhuis1-0
1012/8/2023Hidde van Viegen-Jos Lugtenberg0-1
1012/8/2023Huib Matthijsse-Gerrit Bies½-½
1112/15/2023Aldert-Jan Keessen-Kees Praagman1-0
1112/15/2023Jos Lugtenberg-Gerwin Fokkema1-0
1112/15/2023Frans Huisman-Gerrit Bies½-½
1112/15/2023Sebastiaan de Jong-Huib Matthijsse0-1
1112/15/2023Ruud Poerstamper-Hermen Marsman1-0
121/5/2024Tjeerd Santema-Tijmen Hofstra0-1
121/5/2024Pieter Doller-Jos Lugtenberg1-0
121/5/2024Gerwin Fokkema-Frans Huisman½-½
121/5/2024Gerrit Bies-Ruud Poerstamper1-0
121/5/2024Sander Bolhuis-Sebastiaan de Jong1-0
131/12/2024Tijmen Hofstra-Pieter Doller1-0
131/12/2024Kees Praagman-Frans Huisman½-½
131/12/2024Jos Lugtenberg-Gerrit Bies½-½
131/12/2024Huib Matthijsse-Gerwin Fokkema0-1
131/12/2024Ruud Poerstamper-Sebastiaan de Jong0-1
141/26/2024Gerwin Fokkema-Sander Bolhuis1-0
141/26/2024Frans Huisman-Ruud Poerstamper1-0
141/26/2024Sebastiaan de Jong-Gerrit Bies0-1
152/2/2024Aldert-Jan Keessen-Huib Matthijsse1-0
152/2/2024Kees Praagman-Hidde van Viegen1-0
162/9/2024Gerwin Fokkema-Tijmen Hofstra0-1
162/9/2024Sander Bolhuis-Kees Praagman0-1
162/9/2024Sebastiaan de Jong-Frans Huisman0-1
172/16/2024Gerrit Bies-Gerwin Fokkema1-0
172/16/2024Jos Lugtenberg-Sander Bolhuis½-½
172/16/2024Huib Matthijsse-Sebastiaan de Jong1-0

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –