Rapid Competitie 2022-2023

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Rapid Competitie te vinden. De tweede rapid-avond is op vrijdag 9 dec. 2022 (ronde 4 t/m 6). De derde avond op 3 feb. 2023 en de vierde en laatste avond op 31 maart 2023.

Aanvang
Alle spelers die willen meedoen zijn welkom vanaf 19.30 uur, we beginnen om 19.45 uur. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Pieter Doller (pieterdoller@live.nl) aanmelden.

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen Ronde 1 t/m 3 dd 14-10-2022

RondeWit ZwartUitslag
1Kees Praagman-Marijn Swemmer1-0
1Pieter Doller-Tijmen Hofstra0-1
1Frans Huisman-Issa Albadeen0-1
1Thomas Rockers-Lucas van der Veen1-0
1Aldert-Jan Keessen-Theo Wolthekker1-0
1Arend van der Burgh-Johan ten Hoor½-½
1Mohannad Al-Awaqi-Sander Bolhuis1-0
RondeWitZwartUitslag
2Pieter Doller-Arend van der Burgh1-0
2Marijn Swemmer-Johan ten Hoor1-0
2Issa Albadeen-Mohannad Al-Awaqi1-0
2Tijmen Hofstra-Kees Praagman0-1
2Thomas Rockers-Aldert-Jan Keessen0-1
2Sander Bolhuis-Frans Huisman0-1
2Lucas van der Veen-Theo Wolthekker0-1
RondeWitZwartUitslag
3Marijn Swemmer-Pieter Doller0-1
3Frans Huisman-Thomas Rockers1-0
3Johan ten Hoor-Theo Wolthekker1-0
3Aldert-Jan Keessen-Issa Albadeen1-0
3Arend van der Burgh-Sander Bolhuis½-½
3Mohannad Al-Awaqi-Tijmen Hofstra0-1

 

Stand Rapid Competitie seizoen 2022-2023 bijgewerkt t/m ronde 3

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Kees Praagman73,5332200100
2Aldert-Jan Keessen67323300100
3Tijmen Hofstra4931320166,7
4Issa Albadeen4830320166,7
5Pieter Doller4829320166,7
6Frans Huisman3628320166,7
7Johan ten Hoor2927311150
8Marijn Swemmer2726310233,3
9Gert-Jan Ris252500000
10Tobias van Essen242400000
11Gerrit Bies232300000
12Arend van der Burgh2222302133,3
13Robin Bos212100000
14Mohannad Al-Awaqi1720310233,3
15Thomas Rockers1619310233,3
16Theo Wolthekker1618310233,3
17Sander Bolhuis1117301216,7
18Lucas van der Veen5,331620020
19Huib Matthijsse01500000
20Bauke Koole01400000
21Johnny Albadeen01300000

– O – O – O –