Interne competitie 2021-2022

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden. Korte rondeverslagen, meestal geschreven door de voorzitter, kun je vinden in het menu onder Nieuws.

Aanvang
Alle spelers die meedoen aan de interne competitie zijn welkom vanaf 19.30 uur, we beginnen om 19.45 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich bij Huib Matthijsse (matthijsseh@gmail.com) afzeggen als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Huib aanmelden via zijn mailadres.

Afmelden via de website
Je kunt je ook afmelden via de site: klik hier om naar de speciaal hiervoor bedoelde Afmeldpagina te gaan. Deze mogelijkheid is (ook) te vinden in het menu onder Competities-Intern-Afmelden.

– O – O – O –

 

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen Ronde 20 dd 13-05-2022

Wit ZwartUitslag
Martien-Marijn½-½

Voor iedereen die er niet bij was, noteren we “afwezig met kennisgeving”.
Met enige regelmaat wordt er ook een analyse van een partij gemaakt. Deze zijn hier te bekijken.

 

Eindstand Interne Competitie seizoen 2021-2022 bijgewerkt t/m ronde 20

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Kees Praagman580,835014111282,1
2Pieter Doller566,674915110473,3
3Marijn Swemmer431,00481272366,7
4Martien Veldman391,83471856744,4
5Frans Huisman381,33461564553,3
6Issa Albadeen342,00451261554,2
7Gert-Jan Ris304,83441336446,2
8Tobias van Essen272,67431151550,0
9Tijmen Hofstra241,0042741264,3
10Johan ten Hoor234,33414400100,0
11Huib Matthijsse224,17401032540,0
12Menno Keizer196,5039722342,9
13Teije Smedinga159,3338921627,8
14Jan Arie Stokhorst143,6737320166,7
15Bauke Koole127,00362200100,0
16Thomas Rockers122,333515111310,0
17Katrinus Posthumus112,3334511330,0
18Tetske Hofstra89,0033610516,7
19Johnny Albadeen76,3332101050,0
20Belangstellende 151,673110010,0
21Pascal van Heugten50,003020020,0

Update Ranglijst 30-10-2021.
Onze interne competitie is opgezet middels het Keizer systeem wat veel wordt toegepast door schaakclubs. DIt systeem werkt o.a. met winstfactoren waarvan de hoogte bepaald wordt door de ranglijst. Winnen van nummer 1 levert meer op dan bijv. nummer 10 in de ranglijst. Dit hebben we gecheckt, bleek niet helemaal te kloppen, en inmiddels aangepast volgens de reglementen.

Kleine correctie op punten 10-04-2022.
Dit gebroken (Corona) seizoen hadden we afgesproken dat iedereen die niet aanwezig was in het systeem zou worden afgemeld met “afwezig met kennisgeving”. Bij controle van alle ronden was dat niet helemaal consequent doorgevoerd. Dit is inmiddels gecorrigeerd en heeft slechts een zeer klein effect op de punten en geen gevolgen voor de ranking. Maar wel zo eerlijk.

– O – O – O –

 

En voor wie het helemaal compleet wil zien, de kruistabel. Deze is op alfabet (voornaam) gesorteerd.

Uitslagen alle gespeelde rondes

RondeDatumWit ZwartUitslag
2013-05-2022Martien-Marijn½-½
1929-04-2022Kees-Martien1-0
19Marijn-Pieter0-1
1822-04-2022Tobias-Kees0-1
18Issa-Huib1-0
18Thomas-Tijmen0-1
18Martien-Frans1-0
1708-04-2022Huib-Marijn0-1
17Thomas-Frans0-1
17Pieter-Martien1-0
1601-04-2022Marijn-Martien1-0
16Issa-Kees0-1
16Gert-Jan-Thomas½-½
16Frans-Tobias½-½
1525-03-2022Frans-Pieter0-1
15Kees-Marijn1-0
15Martien-Gert-Jan½-½
1411-03-2022Marijn-Gert-Jan1-0
14Kees-Frans1-0
14Huib-Thomas1-0
1325-02-2022Pieter-Marijn1-0
13Tobias-Issa1-0
13Gert-Jan-Menno0-1
13Frans-Huib1-0
13Martien-Kees0-1
1228-01-2022Pieter-Kees0-1
12Issa-Martien0-1
12Gert-Jan-Frans½-½
12Katrinus-Tobias0-1
1121-01-2022Kees-Jan Arie1-0
11Marijn-Frans1-0
11Issa-Gert-Jan½-½
11Martien-Pieter0-1
11Tobias-Thomas1-0
1012-11-2021Kees-Huib1 - 0
10Pieter-Issa1 - 0
10Thomas-Gert-Jan0 - 1
10Teije-Martien0 - 1
905-11-2021Tijmen-Martien1 - 0
9Gert-Jan-Teije1 - 0
9Frans-Issa0 - 1
9Huib-Tetske1 - 0
9Thomas-Pieter0 - 1
829-10-2021Pieter-Frans0 - 1
8Issa-Tijmen1 - 0
8Martien-Marijn1/2 - 1/2
8Jan Arie-Menno1 - 0
8Teije-Tobias1 - 0
8Thomas-Huib0 - 1
8Tetske-Gert-Jan0 - 1
722-10-2021Issa-Thomas1 - 0
7Menno-Pieter0 - 1
7Frans-Martien1/2 - 1/2
7Tobias-Jan Arie0 - 1
7Teije-Kees0 - 1
615-10-2021Gert-Jan-Frans0 - 1
6Huib-Teije1/2 - 1/2
6Thomas      -Kees    0 - 1
508-10-2021Kees    -Issa0 - 1
5Marijn-Pieter1 - 0
5Gert-Jan-Johan          0 - 1
5Martien-Menno1/2 - 1/2
5Huib-Katrinus1/2 - 1/2
5Thomas      -Tobias0 - 1
401-10-2021Pieter-Kees    1 - 0
4Tijmen-Pascal      1 - 0
4Martien-Johan          0 - 1
4Menno-Gert-Jan1/2 - 1/2
4Teije-Tetske        1 - 0
4Katrinus-Thomas      1 - 0
324-09-2021Gert-Jan-Tijmen    1/2 - 1/2
3Martien-Pieter      1 - 0
3Frans-Menno          1 - 0
3Tobias-Marijn0 - 1
3Teije-Thomas        0 - 1
3Johan-Katrinus      1 - 0
3Tetske-Bauke          0 - 1
210-09-2021Pieter      -Tobias1 - 0
2Tijmen-Teije1 - 0
2Johan-Huib1 - 0
2Issa-Martien0 - 1
2Frans-Remmelt1 - 0 (reglementair)
2Thomas        -Tetske0 - 1
103-09-2021Marijn-Katrinus1 - 0
1Tetske-Issa0 - 1
1Johnny-Frans1/2 - 1/2
1Bauke-Thomas1 - 0
1Menno-Tijmen1 - 0
1Tobias-Pascal1 - 0
1Pieter-Teije1 - 0
1Kees-Martien1/2 - 1/2

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –