Interne competitie 2021-2022

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden. Korte rondeverslagen, meestal geschreven door de voorzitter, kun je vinden in het menu onder Nieuws.

Aanvang
De jeugd is welkom vanaf 18.30 uur, de senioren beginnen om 19.45 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich bij Huib Matthijsse (matthijsseh@gmail.com) afzeggen als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Huib aanmelden via het mailadres.

Afmelden via de website
Je kunt je ook afmelden via de site: klik hier om naar de speciaal hiervoor bedoelde Afmeldpagina te gaan. Deze mogelijkheid is (ook) te vinden in het menu onder Competities-Intern-Afmelden.

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen Ronde 10 dd 12-11-2021

Wit ZwartUitslag
Kees-Huib1 - 0
Pieter-Issa1 - 0
Thomas-Gert-Jan0 - 1
Teije-Martien0 - 1

Voor iedereen die er niet bij was, noteren we “afwezig met kennisgeving”.

 

Ranglijst Interne Competitie seizoen 2021-2022 bijgewerkt t/m ronde 10

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Johan ten Hoor250,3504400100,0
2Martien Veldman247,349934255,6
3Pieter Doller242,348960366,7
4Frans Huisman230,547742171,4
5Issa Albadeen226,746750271,4
6Marijn Swemmer201,545431087,5
7Tijmen Hofstra193,744631258,3
8Gert-Jan Ris182,043732257,1
9Jan Arie Stokhorst173,3422200100,0
10Kees Praagman169,541631258,3
11Huib Matthijsse147,340622250,0
12Menno Keizer139,239612333,3
13Bauke Koole129,7382200100,0
14Katrinus Postuma112,237411237,5
15Teije Smedinga100,536921627,8
16Tobias van Essen96,035620433,3
17Johnny Albadeen *80,734101050,0
18Tetske Hofstra74,033610516,7
19Belangstellende 153,33210010,0
20Pascal van Heugten51,73120020,0
21Thomas Rockers36,0301010910,0
* (invaller bij oneven)

Update Ranglijst – 30-10-2021.
Onze interne competitie is opgezet middels het Keizer systeem wat veel wordt toegepast door schaakclubs. DIt systeem werkt o.a. met winstfactoren waarvan de hoogte bepaald wordt door de ranglijst. Winnen van nummer 1 levert meer op dan bijv. nummer 10 in de ranglijst. Dit hebben we gecheckt, bleek niet helemaal te kloppen, en inmiddels aangepast volgens de regelementen.

 

– O – O – O –

 

En voor wie het helemaal compleet wil zien, de kruistabel. Deze is op alfabet (voornaam) gesorteerd.

Uitslagen alle gespeelde rondes

RondeDatumWit ZwartUitslag
1012-11-2021Kees-Huib1 - 0
10Pieter-Issa1 - 0
10Thomas-Gert-Jan0 - 1
10Teije-Martien0 - 1
905-11-2021Tijmen-Martien1 - 0
9Gert-Jan-Teije1 - 0
9Frans-Issa0 - 1
9Huib-Tetske1 - 0
9Thomas-Pieter0 - 1
829-10-2021Pieter-Frans0 - 1
8Issa-Tijmen1 - 0
8Martien-Marijn1/2 - 1/2
8Jan Arie-Menno1 - 0
8Teije-Tobias1 - 0
8Thomas-Huib0 - 1
8Tetske-Gert-Jan0 - 1
722-10-2021Issa-Thomas1 - 0
7Menno-Pieter0 - 1
7Frans-Martien1/2 - 1/2
7Tobias-Jan Arie0 - 1
7Teije-Kees0 - 1
615-10-2021Gert-Jan-Frans0 - 1
6Huib-Teije1/2 - 1/2
6Thomas      -Kees    0 - 1
508-10-2021Kees    -Issa0 - 1
5Marijn-Pieter1 - 0
5Gert-Jan-Johan          0 - 1
5Martien-Menno1/2 - 1/2
5Huib-Katrinus1/2 - 1/2
5Thomas      -Tobias0 - 1
401-10-2021Pieter-Kees    1 - 0
4Tijmen-Pascal      1 - 0
4Martien-Johan          0 - 1
4Menno-Gert-Jan1/2 - 1/2
4Teije-Tetske        1 - 0
4Katrinus-Thomas      1 - 0
324-09-2021Gert-Jan-Tijmen    1/2 - 1/2
3Martien-Pieter      1 - 0
3Frans-Menno          1 - 0
3Tobias-Marijn0 - 1
3Teije-Thomas        0 - 1
3Johan-Katrinus      1 - 0
3Tetske-Bauke          0 - 1
210-09-2021Pieter      -Tobias1 - 0
2Tijmen-Teije1 - 0
2Johan-Huib1 - 0
2Issa-Martien0 - 1
2Frans-Remmelt1 - 0 (reglementair)
2Thomas        -Tetske0 - 1
103-09-2021Marijn-Katrinus1 - 0
1Tetske-Issa0 - 1
1Johnny-Frans1/2 - 1/2
1Bauke-Thomas1 - 0
1Menno-Tijmen1 - 0
1Tobias-Pascal1 - 0
1Pieter-Teije1 - 0
1Kees-Martien1/2 - 1/2

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –