Interne competitie 2026-2027

Op deze pagina is alle info met betrekking tot de Interne Competitie te vinden.

Aanvang
Alle spelers die meedoen aan de interne competitie zijn welkom vanaf 19:30 uur, we beginnen om 20:00 uur. Wees op tijd en vergeet je niet af te melden wanneer je verhinderd bent. Van de leden die normaal gesproken meedoen aan de interne competitie, verwachten we dat ze zich op tijd afmelden als ze een vrijdagavond niet meedoen. Belangstellenden die een keer mee willen doen kunnen zich bij Pieter Doller () aanmelden.

Afmelden
Bij afwezigheid zonder afmelden krijg je geen punten, bij afmelding krijg je één derde van je eigen Keizerwaarde (tot maximaal 5 keer), bij extern spelen krijg je tweederde van je eigen Keizerwaarde (zie ook dit document: Opzet Interne Competitie sc Leek).

Kees Praagman
(wedstrijdleider interne competitie)

– O – O – O –

Hieronder de uitslagen van de laatst gespeelde ronde en uiteraard de actuele stand.

Uitslagen meest recente Ronde

WitZwartUitslag
Marijn SwemmerJonathan Hannessen0-1
Pieter DollerPaul Kirchhoff1-0
Luuk LoefFrans Huisman½-½

Stand Interne Competitie seizoen 2026-2027 (na ronde 5)

PosNaamPrtWRVScoreWaarde
1Jonathan Hannessen5410149.540.0
2Pieter Doller4210126.039.0
3Aldert-Jan Keessen211089.538.0
4Tobias van Essen320182.037.0
5Renko Levinga200081.736.0
6Marijn Swemmer320181.335.0
7Frans Huisman512260.034.0
8Gerwin Fokkema210155.333.0
9Luuk Loef411254.832.0
10Paul Kirchhoff310249.731.0
11Sebastiaan de Jong210146.030.0
12Peter Bakker100137.329.0
13Rens Boomhouwer110030.028.0
14Johan ten Hoor400327.027.0
15Kees Praagman200226.026.0
16Martien Veldman100125.025.0

Uitslagen alle gespeelde rondes.
Hier worden alle uitslagen getoond van de interne competitie

rondedatum witzwartuitslag
19/4/2026Tobias van Essen-Aldert-Jan Keessen0-1
Johan ten Hoor-Jonathan Hannessen0-1
Frans Huisman-Kees Praagman1-0
29/11/2026Aldert-Jan Keessen-Frans Huisman½-½
Jonathan Hannessen-Pieter Doller½-½
Martien Veldman-Marijn Swemmer0-1
Peter Bakker-Luuk Loef0-1
Tobias van Essen-Johan ten Hoor1-0
39/18/2026Frans Huisman-Jonathan Hannessen0-1
Luuk Loeff-Marijn Swemmer0-1
Gerwin Fokkema-Paul Kirchhoff1-0
Kees Praagman-Sebastiaan de Jong0-1
49/25/2026Jonathan Hannessen-Gerwin Fokkema1-0
Pieter Doller-Frans Huisman1-0
Sebastiaan de Jong-Rens Boomhouwer0-1
Paul Kirchhoff-Johan ten Hoor1-0
Luuk Loeff-Tobias van Essen0-1
510/9/2026Marijn Swemmer-Jonathan Hannessen0-1
Pieter Doller-Paul Kirchhoff1-0
Luuk Loef-Frans Huisman½-½

Wanneer je in het zoekvak bijv. een naam invult dan krijg je alle partijen van de gezochte persoon te zien.

– O – O – O –